VAN DE WOUW
Onze houten jaloezieën zijn er in vele soorten, maten en vooral kleuren. De lamelbreedtes variëren: 25, 35, 50 en 70 mm. Waarbij 50 en 70 mm het meest verkocht worden.
Houten jaloezieën zijn verkrijgbaar in allerlei kleuren. De ‘echte’ houttinten, maar ook gelakt in wit, zwart, nuances in wit of naturelkleuren.
De collectie bestaat uit verschillende houtsoorten. De meest gebruikte houtsoort is basswood, lindehout, maar er wordt tegenwoordig ook gebruikt gemaakt van bamboe. Bamboe is licht, dunner dan hout en heel mooi mat. Daardoor een interessante nieuwkomer op de markt voor houten jaloezieën. Heel handig zijn de kunststof jaloezieën; de look en feel van hout, maar niet de negatieve eigenschappen en daardoor ook perfect geschikt voor vochtige ruimtes als badkamers.
Een houten jaloezie kan worden afgewerkt met ladderkoord of ladderband . De standaard afwerking is ladderkoord , maar tegen een meerprijs kunt u ook kiezen voor een bijpassend of juist contrasterend ladderband .
Decokay Design
Decokay Design is ons huismerk dat garant staat voor een uitstekende prijs-kwaliteitverhouding. Raamdecoratieproducten die speciaal voor u op maat gemaakt worden.
Verf voor binnen en buiten in vrijwel elke gewenste kleur te mengen; klaar terwijl u wacht. Vloerbedekking als tapijt, vinyl, pvc-stroken, laminaat en vloerkleden. Een selectie gordijnstoffen en in-betweens waar we graag onze naam aan verbinden. En niet te vergeten onze huiscollectie Decokay Design behang. Mooi vliesbehang in verschillende stijlen.
Ladderband of ladderkoord?
Als u kiest voor een stoer en robuust product dan ligt de keuze voor ladderband voor de hand. Het band is aan de voor- en achterzijde verticaal bevestigd op de jaloezie zodat een stoer geheel ontstaat. Dit ladderband kan in een kleur bijpassend bij de jaloezie, maar je krijgt ook een heel leuk effect als het ladderband juist contrasteert bij de jaloezie. Bijvoorbeeld een jaloezie van wit hout met antraciet ladderband. Heel eigentijds en opvallend.